Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 01 березня 2024 10:04

Профорієнтація завжди на часі

Written by
Rate this item
(0 votes)

Важливе місце в роботі як коледжу, так і школи займає профорієнтаційна робота. Правильно організована профорієнтаційна робота забезпечує успіх  коледжу щодо його існування, діяльності і розвитку, та  молодої людини в правильності її професійного вибору, у подальшій професійній самореалізації та кар’єрного росту.

  

Головним завданнями проведеної профорієнтації у Козацькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів було ознайомлення учнів із спеціальностями та правилами їх вибору; формування у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення; вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії; забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості та майбутнього фахівця.

  

Між викладачами коледжу та учнями відбулася цікава і змістовна бесіда, у ході якої надано вичерпну інформацію щодо умов вступу до коледжу та особливостей навчання, обґрунтовано можливості розкриття здібностей майбутніх студентів у науковій, громадській, спортивній та культурно-масовій діяльності. Найбільшу зацікавленість учні проявили до таких спеціальностей як «Лісове господарство», «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Висловлюємо подяку директору школи Мирославу ПАРТАТУСУ та щиро сподіваємось, що наша робота не буде даремною і допоможе зробити правильний вибір майбутнім абітурієнтам.

 

Викладачі:                        Ольга Леденко, Лідія Березан, Наталія Заречена

Read 121 times