Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 21 лютого 2024 11:04

Відкрита виховна година «Моя Україна війною втомлена, але незламна і нескорена…»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Мені ще так Вкраїна не боліла…

Так її рани в серці не пекли…

Ще так я Бога щиро не молила

За кожний клаптик рідної землі!

Народе мій! Великий і красивий!

Які сини ідуть сьогодні в бій!!!

Як ангели величні і всесильні.

Спаси їх, Боже, в небі й на землі!

20 лютого студенти груп А-21 та Л-21 підготували та провели відкриту виховну годину (в онлайн форматі), присвячену 2-гій річниці російського повномасштабного вторгнення на Україну та десятій з початку російської агресії на тему «Моя Україна війною втомлена, але - незламна і нескорена…».

В нашій країні війна. Для кожного це слово означало по-різному і часто ми ненадавали великої уваги йому, але саме зараз ми зрозуміли по справжньому що це. 

Війна – це страшне слово, яке знайоме в наш час кожному українцю. Щодня, все, про що ми мріємо і молимося з «24 лютого» - це мир, і припинення війни в Україні! 

Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню, балістичних ракет та дронів-камікадзе. Та їм ніколи не знищити наше прагнення до свободи та незалежності, нашу любов до Батьківщини. Сила духу та прагнення зберегти нашу державу згуртували всіх нас у протистоянні з агресором.

Дякуємо нашим захисникам за те, що ми можемо зустрічати світанки, працювати, вчитися, здобувати професію та просто … жити.

ТРИМАЙМОСЯ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

  

          

Яна СОКОЛОВСЬКА, 

Катерина МАСЛЯЄВА – куратори груп

 

Read 138 times