Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 13 лютого 2024 11:55

«Кохання – це все! І це все, що можна про нього сказати»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Так ніхто не кохав. Через тисячі літ
лиш приходить подібне кохання.
В день такий розцвітає весна на землі
І земля убирається зрання…

(Володимир Сосюра)

День Святого Валентина – сьогодні одне з найулюбленіших свят молоді та усіх закоханих. 13 лютого в групах Л-41 і А-41 проведено виховну годину-діалог на тему «Кохання-це все! І це все, що можна про нього сказати». Про романтичність сьогодення, в діалозі, студенти обмінялись досвідом щодо святкування 14 лютого День Святого Валентина або Свято Закоханих.

Зокрема, думки студентів:

«Закохані повинні радувати одне одного щодня, а в цей день – особливо. Не лише в цей день, а взагалі все життя».

«Святкування цього дня передусім залежить від того, чи є в тебе друга половинка?»

«Подарунки ніколи не є важливими, найголовніше – прояв уваги, а подарунок то лише один із варіантів. Справжнє кохання подарунками не вимірюють!»

В Україні свято зберегло усю європейську атрибутику та традиції. Цього дня прийнято дарувати один одному валентинки з ніжними словами кохання чи з гарними побажаннями. Також популярними є цукерки у вигляді сердечок та букети червоних троянд.

Щиро вітаю усіх із романтичним святом – Днем Святого Валентина! Бажаю вам щирої дружби і вірної любові! Кохайте, вірте у дива!

      

 

Ольга НАУМЕНКО, куратор груп

Read 111 times