Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 31 січня 2024 10:58

Засідання педагогічної ради

Written by
Rate this item
(0 votes)

Нагальні питання початку другого семестру 2023-2024 навчального року були розглянуті на черговому засіданні педагогічної ради коледжу, яке відбулося 31 січня:

- потенціал академічної мобільності як фактор зміцнення людського капіталу. (доповідач Ярош Ю.М.). Доповідач розповів про історію запровадження в українському освітньому просторі процедури академічної мобільності, державну та внутрішню нормативну базу. Детально зупинився на видах академічної мобільності для студентів та викладачів. Звернув увагу на умови, яких повинні дотримуватись учасники освітнього процесу.

 

- розгляд і затвердження «Положення про студентське самоврядування у Відокремленому структурному підрозділі  «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України» та «Положення про організацію роботи молодіжних студентських трудових загонів у Відокремленому структурному підрозділі «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України» (доповідач Науменко О.М.). Методист відділення коледжу Ольга НАУМЕНКО ознайомила присутніх із даними положеннями. Члени педагогічної ради коледжу запропонували ці положення взяти за основу з подальшим доопрацюванням;

 

- директор коледжу Андрій МАТВІЄНКО звернув увагу викладачів на  початок нового семестру в дистанційному режимі та важливість бережливого ставлення до енергоносіїв.

  

Валентина БАРАНЧУК, секретар педагогічної ради коледжу

Read 58 times