Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 16 січня 2024 11:41

Кваліфікаційний іспит студентів – випускників спеціальності 073 Менеджмент успішно складено!

Written by
Rate this item
(2 votes)

На початку року, у січні студенти 4-го курсу спеціальності 073 Менеджмент традиційно складають кваліфікаційний іспит, який є одним з ефективних механізмів діагностики рівня знань та освітньо-професійної підготовки випускників, що містить систему контрольних завдань стандартизованої форми, орієнтованих на вимір і оцінку обсягу, повноти, системності, міцності та осмислення професійних знань.

Цьогоріч, відповідно до графіку освітнього процесу іспит було організовано та проведено 16 січня у очному форматі. Ніщо не завадило 15-м студентам-менеджерам успішно завершити своє навчання в коледжі- скласти іспит та підтвердити не тільки наявність фахових знань, професійних навичок і умінь, а й здатність приймати правильні рішення у конкретних виробничих ситуаціях. Адже,  сучасні умови роботи фахівців з менеджменту вимагають від них не лише всебічного знання окремих економічних дисциплін, але й глибокої системної теоретичної підготовки, розуміння принципів та закономірностей формування і розвитку сучасних економічних систем, здатності до прогнозування можливих шляхів розвитку як окремих економічних інститутів, галузей господарств, так і економіки в цілому.

Студенти  продемонстрували, що час і зусилля потрачені недаремно, адже навчання – це одна з головних складових розвитку особистості, а високі результати – це щоденна наполеглива праця у обраному напрямку.

Дорогі студенти-випускники! Завершення навчання у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» - це лише початок вашого професійного становлення. Бажаємо натхнення та наполегливості для успішної фахової реалізації! Щоденно  навчайтеся, розвивайтеся, самоудосконалюйтеся, адже життя постійно відкриває нові можливості – будьте готовими до їх!

Головний безперервний іспит – життя, очікує вас попереду. Сподіваємося, що ті знання, досвід, моменти, які були у вас за час навчання у нашому закладі стануть для вас теплими спогадами і міцною опорою.

Мирного Вам неба, подальших звершень і досягнень, реалізації планів, задумів, сподівань!

    

  

  

  

Яна Соколовська, викладач

економічно-облікових дисциплін,

екзаменатор.

Read 67 times