Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 16 січня 2024 07:38

Підведення підсумків переддипломної практики студентів – менеджерів

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Одним із завершальних етапів навчання в коледжі є переддипломна практика, яку студенти-менеджери проходили  з 4  по 24 грудня 2023 року  на  сільськогосподарських підприємствах різних організаційно-правових форм господарювання, а саме: ТОВ «Світанок», ТОВ «Агрофірма «Краєвид», С(Ф)Г «Незалежність», ТОВ «Адоніс-Агро 2013». Під час проходження практики студенти- практиканти мали можливість узагальнити і поглибити знання, удосконалити практичні навички, одержані в процесі навчання; ознайомитися з прогресивними технологіями виробництва сільськогосподарської продукції, системами планів та методикою їх складання, оплати праці, формами і методами планово-облікової роботи. Все це дало змогу проявити не лише фахові знання, вміння та навички, а й ділові якості майбутнього організатора (керівника) сільськогосподарського виробництва та одержати оцінку своїх дій від досвідчених практикуючих управлінців – керівників практики.

10 січня  у змішаному форматі,  студенти групи М-41 захищали свої роботи - звіти-щоденники.  Це своєрідне підведення підсумків, обмін думками і враженнями, ідеями та пропозиціями, досягненнями і відкриттями, які кожен, переживаючи на власному досвіді, одержав за час проходження переддипломної практики. Всі проявили високу фахову компетентність і продемонстрували, що час і зусилля потрачені недаремно.

Успішної здачі державного іспиту! Вперед до нових звершень!  

 

 Яна Соколовська, викладач

економічно-облікових дисциплін,

керівник практики

Read 37 times