Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 13 грудня 2023 13:38

Звіт директора коледжу Андрія МАТВІЄНКА про діяльність закладу освіти у 2023 році

Written by
Rate this item
(0 votes)

Відповідно до Статті 35 п.6 Закону України «Про фахову передвищу освіту», Положення про ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» 13 грудня 2023 року о 11.00 відбулися збори трудового колективу. На зборах заслухано звіт директора коледжу Андрія МАТВІЄНКА за 2023 рік перед членами трудового колективу.

Традиційно на зборах були присутні гості, декан факультету аграрного менеджменту НУБіП України, голова наглядової ради коледжу Анатолій ОСТАПЧУК та проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності, заслужений працівник освіти України Валерій ІЩЕНКО.

Гості мали можливість оглянути укриття, навчальний корпус, матеріально-технічну базу, гуртожиток, їдальню, котельню, та територію коледжу, які використовуються в освітньому процесі.

У своєму виступі директор коледжу подякував захисникам, які дають нам таку змогу в цей нелегкий час зустрічатися. Окремо із гордістю і жалем згадав всіх хто віддав своє життя боронячи нашу Батьківщину від російської орди і вшанував їх хвилиною мовчання.

У ході звіту директором було проаналізовано роботу за 2023 рік, детально охарактеризовано усі ланки роботи коледжу та його структур, розставлено пріоритети щодо реалізації стратегії розвитку закладу освіти. Управлінські рішення приймаються на основі врахування думки колективу й інтересів справи. Намагаюся створювати такий мікроклімат, коли успіхи кожного сприймаються позитивно, ініціатива підтримується.

Андрій МАТВІЄНКО детально проаналізував роботу закладу зокрема, забезпечення освітнього процесу аудиторним фондом, спортивною базою, їдальнею, гуртожитком, якісним викладацьким складом та профорієнтаційною роботою. Коледж не стоїть осторонь і у ці нелегкі часи, зокрема проведено 2 міжвузівські конференції, студенти і викладачі приймають участь у конференціях інших навчальних закладів. Одним із шляхів покращення навчального процесу є співпраця коледжу із кафедрами Університету, завдяки яких ми збагачуємось як  додатковим унаочненням роздаткового матеріалу так і у забезпеченні підручниками, посібниками.

Студенти активно приймають участь у роботі гуртків і як результат роботи: під час проведень фестивалю науки 2023 р. (отримали диплом III ступеня). Одним із досягнень нашого колективу є збільшення контингенту студентів на спеціальностях «Менеджмент», «Підприємництво та торгівля» та «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Навчальний заклад приймає участь у різних заходах всеукраїнського рівня, зокрема - Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика;

  • Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів

закладів вищої освіти І-ІІ акредитації «Мова основа нації, народу»;

  • Літературно-мистецький конкурс П.Тичини «Добридень тобі, Україно моя!»

 (ІІ місце в номінації  «Українська вишиванка – символ нації»);

  • Міжнародно-мовний літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; 
  • Участь у заходах, які проводить НУБіП.

В обговоренні доповіді взяли участь викладач коледжу, к.е.н., завідуюча МНЛ Тетяна ЄВЕНКО, голова студентської ради Олександр ТИМОФІЄВ та комендант корпусу Надія ВИСОВЕНЬ.

 

До обговорення звіту запросили Анатолія ОСТАПЧУКА, який відмітив позитивні результати діяльності в нелегкий час для країни, але зосередив увагу на проведенні профорієнтаційної роботи, та прокращенні матеріально-технічної бази коледжу.

Валерій ІЩЕНКО передав колективу щирі вітання від ректора Станіслава Ніколаєнка, відмітив діяльність колективу в освітньому процесі та побажав швидкої довгоочікуваної Перемоги і Миру нашій Україні!

Звіт обговорено та схвалено членами Зборів трудового колективу.

Наша країна переживає зараз дуже складні часи. В умовах введення в Україні воєнного стану, викликаного збройною агресією росії, колектив - на своєму освітянському трудовому фронті. Працює сумлінно, відповідально ставиться до виконання посадових обов’язків і вже цим наближає перемогу.

У своїй роботі директор коледжу дотримується партнерського стилю керівництва. Проблеми обговорюються і виробляються різні варіанти рішення, з них обирається найбільш оптимальний, затверджується і в подальшому здійснюється. У кожному працівнику бачить, насамперед, особистість в усьому розмаїтті людських якостей. Використовує такі методи керівництва як порада, похвала, особистий приклад.

Прагну, щоб у коледжі було наявне творче вирішення справ.

Ми обов’язково вистоїмо, ПЕРЕМОЖЕМО!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА !!!                                                         

Ольга НАУМЕНКО, методист відділення

Read 179 times Last modified on Четвер, 14 грудня 2023 12:50