Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 24 жовтня 2023 13:35

Кейс-метод як сучасна технологія формування професійно орієнтованої компетентності майбутніх аграріїв

Written by
Rate this item
(0 votes)

Новітні тенденції в сільському господарстві знаменують перехід до розумного землеробства й ефективного використання часу та ресурсів з одночасним зменшенням втрат врожаю.

У гонитві за високим урожаєм, а відповідно, і за прибутком аграрії використовують усе більш сучасні та інтенсивні агротехнології, які, на жаль, не завжди позитивно впливають на кількість і якість продукції.

Кожен аграрій  ставить перед собою завдання отримати певний урожай потрібної якості, оскільки лише тоді вирощена продукція стає товаром.

24 жовтня було проведено відкрите заняття з студентами ІІ курсу спеціальності 201 «Агрономія» на тему «Ознайомлення з еколого-агрохімічним паспортом поля і агрохімічними картограмами» .

Агрохімічний аналіз ґрунту – один із найважливіших засобів оцінки сільськогосподарського потенціалу ґрунту. Саме він є відправною точкою для визначення того, які дії необхідно зробити для отримання якісного і стабільно високого врожаю.

 Тож за результатами  реальних лабораторних досліджень студенти  складали  агрохімічні картограми, оформляли паспорти полів, які використовуються  для оцінки родючості ґрунтів , досліджували та  моделювали агрохімічну характеристику  ґрунту на полях сівозмін.

В ході заняття студенти спираючись на власний досвід, вирішували проблеми,  формулювали  командний характер пізнавальної діяльності, творчий підхід  у вирішенні  ситуацій з наближенням  до реальної практичної діяльності.

    

 

Олена КУЧЕРЯВЕНКО, викладач

Read 1410 times Last modified on Середа, 25 жовтня 2023 05:48