Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Понеділок, 23 жовтня 2023 13:55

Проведено профорієнтаційну роботу серед школярів.

Written by
Rate this item
(0 votes)

           Правильно вибрати професію – це означає знайти таку професію, яка б відповідала зацікавленню, нахилом, здібностям і фізичними даними людини. 20 вересня було проведено виїзний День відкритих дверей студенткою ІІ курсу, спеціальність 073 «Менеджмент» Анастасією Стужною,  у Бригінцівській гімназії Бобровицької міської ради Чернігівської області.

             Метою зустрічі насамперед було розширити уявлення про спеціальності сучасного ринку праці, формуванню позитивного ставлення до обраної професії та допомогти зробити відповідальний крок у житті.

            Для формування реального уявлення про навчання та ознайомлення з студентським життям коледжу, студентка запросила учнів на День відкритих дверей, який відбудеться 26 жовтня.

          Учні отримали буклети з необхідною інформацією, дізналися про роботу сайту та сторінки соціальних мереж,  які допоможуть абітурієнту остаточно визначитися з вибором майбутньої професії.      

  

  Студентка ІІ курсу, Анастасія СТУЖНА.

Read 1295 times