Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 19 травня 2023 10:00

Навчальна практика з дисципліни « Механізація лісового господарства»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Навчальна практика з дисципліни « Механізація  лісового  господарства»  являється невідємною частиною навчального процесу по підготовці студентів до професійної діяльності.

   Метою проходження практики є підготовка спеціалістів лісового господарства, які мають високий рівень фахової підготовки, отримання ними первинних професійних умінь і навичок необхідних для застосування на виробництві.

   В межах робочої програми навчальної практики студенти ІІ курсу спеціальності 205 «Лісове господарство» навчаються практично виконувати роботи по обслуговуванню систем і механізмів тракторів і автомобілів, вивчають будову і основні регулювання механізмів керування, гальмівної ситеми, трансмісії  і ходової  частини,  робочого та  допоміжного обладнання.

   Практичний досвід по частковому розбиранню і регулюванню газорозподільного механізму, системи живлення, охолодження, пуску, кривошипо-шатунного механізму студенти проводять як на макетах лабораторії механізації так і в майстерні коледжу на діючих тракторах і автомобілях. Вивчення будови технологічних машин і знаряддь лісогосподарського призначення проводиться на базовому підприємстві ДП «Бобровицярай агролісництво»

   

                                                                                          Анатолій ТРЕТЯК,

 викладач лісотехнічних дисциплін

Read 134 times