Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 10 травня 2023 13:50

Фахові навчальні практики – шлях до успіху майбутнього фахівця лісового господарства

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Здобувачі 3 курсу спеціальності 205 Лісове господарство сьогодні мали змогу взяти участь в рамках програми навчальної практики із дисципліни «Лісова таксація і лісовпорядкування» у таких роботах: вирубування дерев при прохідній рубці, ознайомлення із діляночними стовпчиками, здійснили відбір середнього модельного дерева, відбір зразків для аналізу ходу росту зрубаних дерев, вимірювання висоти дерев висотоміром Макарова та оптичничними висотомірами, визначення середнього діаметру дерев, а також розділення модельних дерев на секції по 2 м для встановлення ходу росту соснових насаджень.

 

В межах Ознайомлювальної навчальної практики здобувачі 2 курсу спеціальності 205 Лісове господарство також ознайомилися із лісівничо-таксаційними роботами, що ведуться в лісових масивах ДП «Бобровицярайагролісництво», яке є постійною базою навчальних та виробничих практик здобувачів коледжу.

Керівники та здобувачі коледжу висловлюють щиру повагу у наданні навчальної бази для фахового проведення навчальних практик та якісного їх проведення для здобувачів коледжу.

    

   

  

 

Керівники навчальних практик:

Іван КІМЕЙЧУК

Анатолій ТРЕТЯК,

викладачі фахових дисциплін

 

 

Read 111 times