Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 04 травня 2023 09:42

Вебінар «Які дані лісокористувачів повинні бути у відкритому доступі?»

Written by
Rate this item
(0 votes)

     4 травня 2023 року ГО «Лісові ініціативи і суспільство» провели вебінар на тему «Які дані лісокористувачів повинні бути у відкритому доступі?» в якій взяли участь викладачі циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін та здобувачі спеціальності 205 Лісове господарство.
Мета заходу – дізнатися про дані, які мають бути відкриті та забезпечуватись публічний доступ до них на веб-сайтах лісокористувачів (філій), а також розглянути перелік законодавчих актів, в яких затверджені вимоги до публічних даних у відкритому доступі.

    

     Спікером даного вебінару була юристка ГО «Лісові ініціативи і суспільство» Наталія Капля.
Даний вебінар дозволив розширити коло інформації щодо нових нормативно-законодавчих актів із лісокористування, доступу до публічної інформації громадськості та дані, які можна отримати на сайтах кожної філії лісогосподарського підприємства лісової галузі.
Викладачі та здобувачі коледжу висловлюють щиру подяку керівнику ГО «Лісові ініціативи і суспільство» Дмитру Карабчуку, Оксані Пелюх, Тарасу Харачку та спікеру вебінару Наталі Каплі за ґрунтовні та вичерпні відповіді на запитання здобувачів та викладачів, а також за організацію даного вебінару.

 


Викладач фахових дисциплін,
Іван КІМЕЙЧУК

Read 141 times