Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 05 травня 2023 06:27

Обмін досвідом - це завжди взаємозбагачення

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Високі вимоги до професійної діяльності викладача в умовах сьогодення дали поштовх до повернення спілкування в очному форматі, адаптації до динамічних змін, що відбуваються в  освітній галузі.                    

Педагогічне партнерство та обмін досвідом - це шлях до професійного зростання та мотивації рухатися далі, незважаючи на проблеми і перешкоди воєнного часу, сприймаючи і впроваджуючи успішні практики, освітні тренди, інновації.                                              

4 травня заступник директора з навчально-виховної роботи Юлія Петренко та завідувачка бібліотеки Марія Герасименко з метою обміну досвідом з дружнім візитом відвідали  ВСП " Мукачевський фаховий коледж НУБІП України".                                                           

 

Директор коледжу Юрій Садварі та заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик щиро поділилися досвідом, презентували навчальний заклад, провели екскурсію навчальними корпусами, звернули увагу на практичну складову та якість її забезпечення. Однією із "родзинок" закладу є і викликала велике наше захоплення ветеринарна клініка та зооцентр коледжу.

 

Щиро дякуємо керівництву коледжу за тепле спілкування, увагу і таке важливе сьогодні взаємозбагачення!    

Віримо, що усі виклики, які стоять перед колективами наших коледжів будуть успішно подолані! Віримо у наше спільне завдання - гідно тримати освітянський фронт! Разом до Перемоги!                             

 

 

Юлія Петренко, заступник директора

з навчально - виховної роботи

Read 201 times