Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 25 квітня 2023 10:46

Зустріч студентів з лікарем-педіатром Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Єрохіним Ярославом Олександровичем на тему: «Як захистити себе від смертельних інфекцій, просто зробивши щеплення»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Вкрай тривожною проблемою в умовах війни і гуманітарних криз є спалахи інфекційних хвороб. Ризик поширення керованих інфекційних захворювань зростає у зв’язку з вимушеним переселенням людей, великим скупченням людей, що є особливо великою загрозою для наших українців із незавершеним або з відсутнім курсом вакцинації.

Щоб уникнути поширення будь-якої хвороби, людям необхідно вакцинуватися. Вакцини, які використовуються в Україні, є перевіреними та безпечними. Немає підвищеного ризику побічних ефектів у здорової дитини.

Імунітет, який розвивається після вакцинації, надасть надійніший захист від керованої інфекції. Вакциновані люди дуже рідко хворіють. А якщо таке трапляється, то переносять хворобу набагато легше і з меншою кількістю ускладнень. Вакцини забезпечують надійніший захист. У період війни особливо важливо бути сильними та здоровими.

Саме про це йшлося 25 квітня на зустрічі студентів першого курсу  ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» з лікарем-педіатром Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Єрохіним Ярославом Олександровичем на тему: «Як захистити себе від смертельних інфекцій, просто зробивши щеплення»

  

 

 

Світлана ТКАЧЕНКО, куратор групи №3

Read 119 times