Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Понеділок, 24 квітня 2023 13:11

Засідання методичного об’єднання викладачів географії, біології і екології закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області

Written by
Rate this item
(0 votes)

І нехай у своїх руках освітяни тримають ручку, а не зброю, проте вони – воїни свого фронту!

З використанням сервісу Zoom було проведено засідання методичного об’єднання викладачів географії, біології і екології закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області.

У конференції взяли участь 27 викладачів коледжів Чернігівщини. Змістовними і цікавими були тематичні виступи: Медвідь Світлани (ВСП «Фаховий коледж транспорту та комп’ютерних технологій НУ «Чернігівська політехніка») на тему «Здоров’я без сорому» (методичні рекомендації проведення тренінгу), Микули Олександра (ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України») на тему «Біологічні особливості людини і дистанційне навчання», Бурдюгової Світлани (ВСП «Фаховий коледж економіки і технологій НУ «Чернігівська політехніка») на тему «Методичні основи розроблення курсу «Природничі науки (Географічний блок)».

Учасники зустрічі активно обговорювали особливості дистанційного навчання дітей та підлітків, проблеми статевого, екологічного виховання юнацтва.

Бурдюгова Світлана поділилася інформацією про інтернет-ресурси з географії, які вона використовує для активізації навчально-пізнавальної діяльності здобувачів освіти.

Кузьомка Зінаїда, керівник ОМО, проаналізувала підсумки анкетування учасників об’єднання та підсумки роботи за 2022-2023 н.р.

Члени ОМО обговорили напрями роботи об’єднання на наступний навчальний рік.

    

Валентина БАРАНЧУК, викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                           

Read 133 times