Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 12 квітня 2023 12:21

Відкрите заняття з дисципліни «Менеджмент»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Цікаво, змістовно, насичено, творчо!

Саме таким було відкрите лекційне заняття з дисципліни «Менеджмент», проведене  12 квітня зі студентами групи М-31, спеціальності  073 «Менеджмент» на тему «Організаційна діяльність як загальна функція менеджменту».

 

Інтерактивні методи і тренінгові техніки, мультимедійний супровід і освітня візуалістика, робота в парах і метафоричні асоціативні картки (МАК)– все це було використано з метою активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів і як результат досягнення педагогічного ефекту. Застосування активних методів при вивченні менеджменту дозволяє не лише здобути і засвоїти базові знання з профілюючої дисципліни, а й набути чи розширити фахові компетентності майбутнього фахівця з управління.

   

  

Ефективність кожної форми організації освітнього процесу, виду заняття чи використаної методики  - це спільне досягнення педагогів і студентства, яке формує у останніх бажання бути висококваліфікованими спеціалістами обраного напрямку.

З вірою у світле завтра!

 

 

Яна СОКОЛОВСЬКА, викладач економічно-облікових дисциплін

 

 

Read 88 times