Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 29 березня 2023 13:14

Проблеми фінансової безпеки в Україні

Written by
Rate this item
(0 votes)

Одним із основоположних чинників незалежності України за сучасних умов господарювання є стан її фінансової безпеки. Без забезпечення фінансової безпеки держави на всіх рівнях управління неможливо вирішити економічні проблеми, що стоять перед країною, регіоном та підприємством. Це завдання набуває особливої пріоритетності  в умовах нестабільності  та фінансової кризи, а також складної воєнно-політичної ситуації, в якій опинилася наша держава.

29 березня відбулося чергове засідання гуртка «Фінансист» на тему «Проблеми фінансової безпеки в Україні». Гуртківці провели аналіз внутрішніх і зовнішніх загроз фінансово-економічної безпеки  держави та зробили висновок, що в інтересах реального соціально-економічного розвитку, Україні необхідно переглянути урядовий курс і провести реформи в бюджетній, борговій, валютній, грошово-кредитній, зовнішньоекономічній сферах.

Також студенти в рамках проведення Всесвітнього тижня грошей відвідали вебінар від головної експертки Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Ролік Вікторії «Сучасні технології, цифровізація та чат GPT у сфері фінансових послуг».

  

 

Оксана МАЙДАНЮК, керівник гуртка

Read 115 times