Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 29 березня 2023 13:09

Вибір професії – вибір долі.

Written by
Rate this item
(0 votes)

Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов'язане, займає більшу половину життя людини. Професія повинна приносити задоволення і забезпечувати максимальну реалізацію  можливостей людини.

Згідно плану профорієнтаційної роботи коледжу, викладач відвідала Заворицьку гімназію та  Мокрецький ліцей Броварського району та  ознайомила випускників з умовами вступу до коледжу. Майбутнім абітурієнтам було надано детальну інформацію про спеціальності, які можна отримати в коледжі, про перспективи навчання, умови проживання в гуртожитку, активне дозвілля, міжнародне стажування студентів. Школярі отримали буклети з відомостями про підготовку фахівців  по спеціальностях.

   

Валентина БАРАНЧУК, викладач

 

Read 92 times