Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 24 березня 2023 10:58

Об’єднані в освітньому просторі

Written by
Rate this item
(0 votes)

В період з 20 по 24 березня викладач коледжу Валентина Філатова взяла участь у семінарі-практикумі для викладачів закладів вищої і фахової передвищої освіти на тему «Технологічні особливості виробництва крафтових сирів», який відбувся на базі

ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

 

Гостинно відкривши двері навчального закладу, директор коледжу Володимир АЛЬОХІН привітав учасників семінару, познайомив з історією створення й розвитку закладу освіти, як змінювались напрями підготовки за період його функціонування для забезпечення конкурентоспроможності, а також з напрямами модернізації управлінської діяльності.

Модератор семінару Олександр ВЕРГЕЛЕС ознайомив слухачів з навчально-виробничими лабораторіями і майстернями та етапністю практичної підготовки студентів зі спеціальності 181 Харчові технології і 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва. Крім того, використовуючи лабораторні прилади та обладнання, продемонстрував технологію визначення основних показників якості молока і молочних продуктів. Разом з викладачем Катериною КОЗАЧОК в лабораторії «Технологія молока і молочних продуктів» провели тренінг-практикум по загальних технологічних операціях виробництва крафтових сирів та солодковершкового масла, методику визначення їх органолептичних та фізико-хімічних показників.

Представники фірми «Анкар-Агро Україна» продемонстрували учасникам семінару сучасне лабораторне обладнання і витратні матеріали для визначення показників якості молока і молочної продукції.

Потужний і професійний захід об’єднав професіоналів в молочній справі, зокрема в сироварінні, і як доказ цього є відвідування майстер-класу Ірини ДЕМʼЯНЮК, керівника Школи сироваріння, яка продемонструвала і дала можливість всім присутнім зануритись в атмосферу технології виробництва крафтових сирів, зокрема пекоріно, фета, моцарела, таледжіо, песто, качіокавало.

Отримання та обмін досвідом, живе спілкування, дружня атмосфера та нові знайомства відбулись і під час незабутніх екскурсій, які організували господарі заходу, завдяки налагодженій співпраці з виробництвом, а саме виїзди на ТОВ «Брусилівський маслозавод» та на ТОВ «Хімлаборреактив».

Надзвичайно важливо в складні воєнні часи для нашої держави об’єднання в освітньому просторі фахівців-однодумців, які мають можливість обговорити актуальні та важливі проблеми організації практико-орієнтованого навчання студентів в галузі молочного скотарства та переробки молочної сировини і виробництва готової молочної продукції.

Щиро дякую організаторам семінару-практикуму та всім причетним працівникам
ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» за набуття досвіду, створення дружньої атмосфери та подаровані емоції! Успіхів та процвітання в мирній Україні!

 

   

 

Зав. технологічним відділення, викладач Валентина ФІЛАТОВА

 

Read 69 times