Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 23 березня 2023 12:54

Олімпіада з дисципліни «Технологія виробництва продукції птахівництва».

Written by
Rate this item
(0 votes)

23 березня  в групі Т-41 технологічного відділення спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» було проведено олімпіаду з дисципліни «Технологія виробництва продукції птахівництва». Мета проведення студентської олімпіади – пошук талановитих та ерудованих студентів, які здатні нестандартно мислити, проявляти фахові знання і вміння з спеціальних дисциплін. Участь студентів в олімпіаді – це ще один виклик, ще одна можливість випробувати себе, перевірити свої знання та  здатність застосувати їх на практиці, творчо підходити до вирішення конкретних задач.

      Завдання для олімпіади містили два завдання різної тематики та різного ступеня складності. В тестовому завданні передбачено вибіркову відповідь на теоретичні і розрахункові запитання з різних тем дисципліни. Учасники олімпіади проявили достатній рівень знань і умінь щодо поставлених програмних завдань з дисципліни "Технологія виробництва продукції птахівництва».

   

    Призові місця зайняли наступні студенти:

1 місце – Магдик Тамара;

2 місце –  Ровний Павло;

Матвєєв Л.Л. викладач технологічних дисциплін.

 

 

 

 

Read 120 times