Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 14 березня 2023 12:17

«Навчатись можна в будь-яких умовах, головне бажання»

Rate this item
(0 votes)


14.03.2023 р. відбувся захист курсових робіт студентів ІV курсу спеціальності «Агрономія» з дисципліни «Організація і планування діяльності аграрних формувань»

Курсова є невід’ємною частиною підготовки фахівців даної спеціальності, передбачена навчальним планом та графіком освітнього процесу.

  

Науково-практичний рівень навчальних завдань, грамотність викладення матеріалу, правильність оформлення, вміння здобувача освіти в процесі захисту обґрунтувати і довести правомірність наведених у роботі тверджень були продемонстровані в процесі захисту курсових робіт, який відбувся змішаному форматі з використанням сервісу ZOOM.

Комісія оцінила рівень сформованості загальних (ключових) та професійних компетенцій, набутих студентами у процесі опанування навчального матеріалу. Відмінне вміння синтезувати здобуті теоретичні знання і використовувати їх під час дослідження практичних проблем.

  

У зв’язку з початком повітряної тривоги комісія і студенти продовжили захист в укритті, де забезпечені відповідні умови праці.
Це ще раз доводить, що в наших студентів немає жодних перешкод для отримання ґрунтовних знань, для майбутньої відбудови незалежної України. Разом до перемоги!!!

   


Викладач економічно-облікових дисциплін, Ольга ЛЕДЕНКО

Read 78 times