Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 14 березня 2023 13:46

Олімпіада з дисципліни «Технологія переробки продукції тваринництва з основами виробничої санітарії».

Written by
Rate this item
(0 votes)

На технологічному відділені розпочато цикл олімпіад з професійно-практичної підготовки в змішаному форматі.

Інтернет-олімпіади вже стали невід’ємною частиною дистанційного навчання. Існує їх безліч, з різних дисциплін, у різному форматі… Але всі вони покликані розвивати та поглиблювати знання студентів.

Не є винятком й он лайн олімпіада з дисципліни «Технологія переробки продукції тваринництва з основами виробничої санітарії» під час якої студенти мали можливість перевірити свої знання, повторити вже вивчене та дізнатися чогось новенького під час виконання завдань.

Учасники олімпіади продемонстрували достатні знання програмового матеріалу, вільно виконували поставлені завдання, проявили творчий підхід при виконанні завдання, що передбачає складання технологічної схеми.

Призові місця посіли студенти:

І місце – Науменко Вероніка;

ІІ місце – Магдик Тамара;

ІІІ місце –  Ковальчук Жанна.   

Олімпіада сприяє розвитку творчого підходу студента до вивчення матеріалу, допомагає зацікавити та спонукає до самоосвіти. Це не тільки цікавий інтерактив для учасників, а й зручний інструмент контролю знань студентів для викладача!

Викладач    Валентина ФІЛАТОВА

Read 117 times Last modified on Вівторок, 14 березня 2023 14:04