Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 07 червня 2024 07:57

Захист звітів з переддипломної практики

Written by
Rate this item
(0 votes)

Одним з головних напрямів у забезпеченні професійної компетентності фахового молодшого бакалавра є інтеграція навчання і виробництва. Переддипломна практика є завершальним етапом навчання. Студенти виконують обов'язки відповідно до посад, що визначені освітньо-професійною програмою спеціальності.

   

Переддипломна практика є одним з найбільш важливих етапів фахової підготовки здобувачів освіти, а захист переддипломної практики – це не тільки оцінювання самостійної роботи студентів на практиці, але й нагода для здобувачів освіти обмінятись досвідом, поділитись з колективом своїми досягненнями та отримати корисні поради від викладачів.

7 червня у доброзичливій та дружній атмосфері відбувся захист звітів переддипломної практики у студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

    

Підводячи підсумки та аналізуючи зміст продемонстрованих презентацій, варто відмітити високий рівень як теоретичних знань, так і практичних умінь й навичок студентів, здобутих під час проходження переддипломної практики. Члени комісії отримали позитивні враження, адже кожен із студентів продемонстрував свою відповідальність, сумлінність та прагнення до вдосконалення. Практика залишила гарні враження і у самих студентів щодо їхньої майбутньої професійної діяльності.

   

Викладач Ольга ЛЕДЕНКО

Read 29 times