Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 16 травня 2024 14:49

День вишиванки єднає українців!

Written by
Rate this item
(1 Vote)

День вишиванки – це не лише свято краси і національної самосвідомості, але й знак єдності народу, який ставить свою ідентичність і культурну спадщину на перший план.

У Всесвітній день вишиванки до Бобровицького фахового коледжу завітала учнівська молодь Бобровицької громади, які долучилися до флешмобу з нагоди Дня вишиванки.

Знайомство з коледжем, його славною історією та традиціями, відвідування аудиторій, кабінетів та спортивною базою провела наша гордість - студенти нашого коледжу.

Відповідальний секретар приймальної комісії  Ольга Леденко в ході бесіди з абітурієнтами та їх батьками ознайомила з особливостями вступної кампанії у 2024 році, а також допомогла розібратися з алгоритмом реєстрації електронного кабінету, дала відповіді на багато питань, які хвилюють цьогорічних абітурієнтів та їх батьків.

Після екскурсії директор коледжу Андрій Матвієнко, привітав гостей з Днем вишиванки, розповів про структуру та діяльність закладу освіти про переваги навчання та запросив майбутніх вступників зробити правильний вибір у житті.

Центральною подією дня стала відкрита виховна година, присвячена Дню вишиванки, підготовлена студентами-першокурсниками групи №1 куратора Олени Юріївни Соловей. Студенти зі сцени актової зали цікаво і динамічно розповіли про історію вишиванки на Україні, традиції та цікаві факти. Звучали гарні вірші та пісні про це унікальне явище в українській культурі.

Фіналом цього дійства на наших гостей чекав «Святковий куліш» на свіжому повітрі і цікаве неформальне спілкування.

Щиру подяку висловлюємо Бобровицькій міській раді та Відділу освіти Бобровицької міської ради за активне сприяння проведенню свята.

З Днем вишиванки! Нехай життя буде вишите кольорами здоров’я, добра, радості!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Разом до Перемоги!

       

   

  

 

Олена СОЛОВЕЙ, керівник відділу профорієнтації

Read 95 times