Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 07 травня 2024 11:31

«Моральні цінності у сучасному житті»

Written by
Rate this item
(0 votes)

У бурхливому потоці сучасного життя, де все постійно змінюється, нові технології з'являються щодня, а інформація ллється звідусіль, важливо як ніколи мати чіткі орієнтири.

Цю роль відіграють моральні цінності – глибинні переконання, які керують нашими вчинками, визначають нашу поведінку та допомагають нам відрізняти добро від зла.

Студенти групи Л-21 мали можливість більш детально розглянути всі аспекти і важливість цієї теми на одній із виховних годин. У наш час, коли панують матеріалізм, егоїзм та жорстокість, питання про моральні цінності стає особливо актуальним.

Під час виховної години панувала атмосфера щирості та відкритості, де кожен учасник міг вільно висловити свої думки та міркування. Студенти активно дискутували, наводячи приклади з життя та ставлячи запитання.

Під час дискусії було обговорено такі питання:

  • Що таке моральні цінності?
  • Чому моральні цінності важливі?
  • Як сформувати та зберегти моральні цінності?
  • Чи існують моральні цінності у сучасному світі?
  • Як зберегти моральні цінності в інформаційну епоху?

Мудрі слова відомих людей про моральні цінності змусили студентів задуматися над важливістю таких понять, як доброта, чесність, справедливість та відповідальність.

Учасники виховної години пройшли тести на перевірку моральних цінностей та емпатії. Ці тести допомогли їм краще зрозуміти себе та свої цінності.

Як казав Маленький принц у творі Антуана де Сент-Екзюпері: «Справжні скарби невидимі для очей». Ця мудра фраза нагадує нам, що найцінніші речі в житті часто бувають нематеріальними. Вони полягають у наших стосунках, переживаннях, знаннях та особистісному зростанні. На відміну від матеріальних благ, які можуть зникнути, ці скарби залишаються з нами назавжди, збагачуючи наш внутрішній світ.

 

куратор групи Л-21

Катерина МАСЛЯЄВА

Read 113 times