Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 01 травня 2024 06:43

«Я думаю – значить я живу»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Під такою назвою 30 квітня було проведено математичну вікторину-змагання в рамках тижня комісії загальноосвітніх дисциплін, яка включала слухову вікторину, окомірну, віршовану, гру-вікторину.

Математика – найстародавніша з усіх наук і тісно пов’язана з практикою, проте вона залишається наукою вічно молодою, яка бурхливо розвивається і пов’язана не тільки з природничими науками, а й різноманітними галузями людської діяльності. Вона невичерпна і багатогранна, її особливості різнобічні. Одного - підкорює її логічна будова, другого - абстрактний метод, третій цінує в ній велику точність. Діапазон застосування математики дуже широкий. Майбутній фахівець має володіти навиками управлінської роботи, умінням критично мислити, здатним знаходити найбільш ефективні рішення та активно їх впроваджувати. У реалізації  цих вимог важливу роль відіграє  математика, її прикладне спрямування, тому більшість студентів довели, що їм потрібні математичні знання. Математика є не лише потужним засобом вирішення прикладних завдань і універсальною мовою науки, але також і елементом загальної культури. Під час проведення вікторини-змагання   студенти повторили розділи математики з широким охопленням програми, вони були активними і показали хороший рівень знань, адже математику ще й тому вивчати слід, що вона розум до ладу приводить. Перше місце виборола група №2  (капітан команди Мелаш Вікторія ); друге місце - група № 4 (капітан команди Кушнір Поліна); третє місце - група №3 (капітан команди Бобошко Анастасія).

 

      

      

 

Галина БАБИЧ, викладач математики

 

                                  

Read 73 times