Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 25 квітня 2024 16:41

Олімпіада з "лісових культур і лісомеліорацій"

Written by
Rate this item
(0 votes)
Сьогодні 25 квітня 2024 року була проведена олімпіада серед студентів 3 та 4 курсів спеціальності 205 "Лісове господарство" з дисципліни "Лісові культури і лісомеліорація".
 
Метою проведення олімпіади: активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів, створення умов для розвитку особистості студента, його самореалізації, задоволення запитів та потреб, формування логічного мислення, розвиток навичок самостійної роботи, мотивація навчання, прагнення до пізнання, розвиток компетентності студента, сприяння свідомому засвоєнню знань, сприяння підвищенню активності студентів, виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, створення умов для їхнього подальшого навчання, творчої, наукової та практичної діяльності.
 
Результати олімпіади показали, що студенти добре засвоїли теоричні та практичні аспекти навчання. Бажаємо студентам продовжувати ефективно навчатися та в подальшому використовувати отримані завдання в своїм професійній діяльності.
  
Read 93 times