Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 17 квітня 2024 15:21

Гурток «Дослідник»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Гурткова робота є важливим елементом освітнього процесу та розвитку студентів, сприяючи їхній творчості, командній роботі та розвитку нових навичок.

17 квітня відбулося відкрите засідання гуртка «Дослідник» на тему: «Європейський органічний рух: місце органічного тваринництва та тенденції його розвитку в Україні» з використанням відеопрезентацій.

Органічне сільське господарство, як один із сучасних світових трендів, який активно набирає обертів у всьому світі та є частиною вирішення багатьох сучасних викликів – перш за все кліматичної кризи та зменшення біорізноманіття.  

В процесі засідання гуртківцями було розкрито питання ключових віх розвитку органічного ринку в Україні та світі, знакові події, які вплинули на подальший розвиток. Ознайомлено з сучасними тенденціями розвитку органічного тваринництва та визначили напрями Органічного плану дій для поліпшення умов годівлі та добробуту тварин, а також гуртківці підвищили свій рівень обізнаності щодо органічних продуктів в Україні.

Тож обираючи органічне, ми не лише дбаємо про  здоров’я своєї сім’ї, виробників, тварин і рослин, а й закликаємо весь світ піклуватися про планету.

   

  

Олена СОЛОВЕЙ, керівник гуртка

 

Read 61 times Last modified on Середа, 17 квітня 2024 15:28