Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Понеділок, 15 квітня 2024 12:53

Марафон до XL Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна – 2024»

Written by
Rate this item
(0 votes)
З метою виявлення обдарованої молоді та створення умов для реалізації її творчого потенціалу, патріотичного виховання студентства і залучення до участі в культурно-масових заходах в коледжі проведено Марафон XL Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна - 2024».
 
Марафон - це завжди чудова можливість для талановитої молоді,показати свої вміння та надихнути глядачів. Всі учасники фестивалю виступили гідно. Це свідчить про великий рівень підготовки, талант і відданість кожного виконавця своїй мистецькій справі. Така позитивна енергія і вміння вражати глядачів створює незабутні враження із фестивалю.
 
На фестивалі були представлені різні жанри, зокрема вокальний у виконанні Анни МАРТИШЕВСЬКОЇ, Яни САЛІВОН, Аделіни ГУЛИЦЬКОЇ, Діани ВАСЕЧКО, Ілони ФАТЄЄВОЇ і Вікторії МОРСЬКОЇ, Ольги ХУРТЕПИ, Романа ДАРУГИ та Віталія СЬОМІНА.
Розмовний жанр у виконанні Юлії КОКТИ, Вікторії МЕЛАШ, Анастасії ІЛЛЮШИ.
Хореографічний у виконанні студентського танцювального колективу «Вeauty».
Гра на гітарі у виконанні Андрія ШУТОГО була дуже захоплюючою та вражаючою, особливо коли виконавець володіє майстерністю і вміє творити чарівну музику. Різноманітність жанрів, дозволяє глядачам насолоджуватися широким спектром музичних і танцювальних виступів.
 
Студентський фестиваль надав можливість глядачам відкрити для себе нові музичні, танцювальні та художні жанри, розширюючи їхній художній горизонт.
 
Отже, фестиваль художньої творчості відіграє важливу роль у сприянні розвитку культури та культурного обміну, виявляє нові таланти в різних областях мистецтва, таких як вокал, танець, художня майстерність тощо. Участь у фестивалі може надихнути учасників в подальшому розвитку їхніх навичок і кар'єри в мистецтві.
 
Бажаємо всім учасникам фестивалю успіху, натхнення та творчого зростання. Хай кожен учасник продовжує свій творчий шлях з відвагою, ентузіазмом та наполегливістю. Незалежно від того, куди веде цей шлях, важливо залишатися вірним своїм мріям і працювати над їх втіленням.
 
Щасливого та успішного подальшого творчого розвитку кожному учаснику фестивалю!
 
Ольга НАУМЕНКО, методист відділення
Read 66 times Last modified on Понеділок, 15 квітня 2024 14:24