Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 04 квітня 2024 10:50

Захист курсових робіт.

Written by
Rate this item
(0 votes)

      Важливою складовою професійної підготовки майбутніх фахівців спеціальності «Агрономія» та обов’язковим елементом освітнього процесу є науково-дослідна робота, яка з одного боку дозволяє реалізувати на практиці знання та навички, набуті під час вивчення спеціальних дисциплін, з іншого - зорієнтована на власний науковий пошук студента. Одним із способів її реалізації є виконання курсових робіт.  
04 квітня відбувся захист курсових робіт студентами групи А-41 з дисципліни «Організація і планування діяльності аграрних формувань».
Виконання курсової роботи вимагало поглибленого вивчення дисципліни, уміння самостійно аналізувати і робити висновки. У своїх роботах студенти показали вміння працювати з нормативними документами та першоджерелами, формами статистичної і фінансової звітності підприємства, підбирати та аналізувати цифрові дані, будувати графіки, діаграми.
Під час захисту своїх робіт випускники продемонстрували глибоке розуміння основних економічних понять та процесів, а також вміння визначати можливі проблеми та розробляти ефективні стратегії їх вирішення. Це свідчить про високий рівень знань та навичок, які вони отримали під час навчання, і про здатність застосовувати їх на практиці.

   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Викладач                          Ольга ЛЕДЕНКО

Read 139 times