Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 04 квітня 2024 12:29

Захист курсових робіт

Written by
Rate this item
(0 votes)

4 квітня на технологічному відділенні відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Технологія виробництва продукції свинарства», написання яких мало мету систематизувати, поглибити та закріпити знання студентів з навчальної дисципліни.

Студенти продемонстрували ґрунтовні знання з біологічних і господарських особливостей свиней, тривалості перебування свиней в різному фізіологічному стані, параметри відгодівлі свиней, годівлю свиней різних виробничих груп у зимовий та літній періоди для отримання максимальної продуктивності в умовах господарств різних форм власності. Крім того, було дано характеристику породам свиней, як вітчизняним так і зарубіжним;  проаналізовано їх походження, продуктивні якості та зони поширення.

Завдяки підготовленим презентаціям студенти розкрили зміст тем курсових робіт, їх актуальність на прикладі конкретних господарств, зробили висновки та внесли пропозиції щодо покращення ведення галузі свинарства.

  

Валентина ФІЛАТОВА – викладач дисципліни

Read 127 times