Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 27 березня 2024 13:49

Брейн-ринг «УКРАЇНА ЄДИНА»

Written by
Rate this item
(0 votes)

27 березня в коледжі відбувся Брейн-ринг «Україна єдина», який проведено працівниками бібліотеки Вітою КІРУХА та Ніною БРИНЗОЮ.  

У змаганнях взяли участь три команди студентів I, II курсів: «Незламні серця», «Енергія нації», «Українські титани», гру яких оцінювало журі.

  

Для учасників Брейн-рингу були підготовлені цікаві та різної складності питання, відповідь на які потрібно було підготувати за одну хвилину. На конкурс капітанів був відведений час - 30 секунд. Учасники інтелектуального змагання із захопленням обговорювали різноманітні питання.На деякі питання давали відповідь одразу, а на інші - доводилось трішки подумати.

  

 

Всі команди гідно змагалися між собою, але перемогу здобула команда Українські титани. Журі в кінці змагань вручили всім учасникам команд солодкі подарунки.

Студенти залишилися задоволеними від корисно проведеного часу. Кожен з учасників мав змогу поділитися своїми знаннями про Україну і її історію, право, народні звичаї, традиції та літературу, а разом з тим отримали яскраві враження від цікавих змагань.

  

 

 

Віта КІРУХА завідуюча бібліотекою

та Ніна БРИНЗА бібліотекар

Read 99 times