Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 07 березня 2024 07:43

Ще один крок профорієнтації

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Зроблено ще один крок до профорієнтації випускників загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та їх залучення до вступу на навчання в коледжі, адже  з перших вуст вони мають можливість отримати ґрунтовну інформацію про навчальний заклад, спеціальності, умови вступу, навчання і проживання.

6 березня учні гімназії №2, ліцеїв №1 та №5 Носівської міської ради Чернігівської області  отримали вичерпну інформацію про перспективи й переваги отримання фахової передвищої освіти  у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України» від завідувачів відділень  Алли Коник та Валентини Філатової, які дали зрозуміти, що коледж пропонує не лише широкий спектр спеціальностей для здобуття високоякісної освіти, а й можливість цікаво й змістовно проводити дозвілля, розкривати власні творчі здібності в предметних гуртках, спортивних секціях, брати участь в гуртках художньої самодіяльності і запевнили, що навчатися в коледжанській родині престижно,  комфортно, цікаво.

    

Знайомство з навчально-матеріальною базою коледжу відбулося у вигляді відеопрезентаційних матеріалів та  відеозвернень студентів, викладачів, випускників. Учасники зустрічі змогли віртуально пройти доглянутою територією, відвідати навчальні кабінети та лабораторії, ознайомитися з методикою проведення практичних занять, позаудиторних і виховних заходів.

То ж сподіваємося на поповнення майбутніми абітурієнтами  студентських рядів нашої Альма-матер!

 

   

Завідувачі відділень  Алла КОНИК,  Валентина ФІЛАТОВА

Read 84 times