Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 06 березня 2024 07:08

Профорієнтація – невід‘ємний напрям роботи Бобровицького фахового коледжу

Written by
Rate this item
(0 votes)

   У кожної людини є свобода вибору. Вибір існує щоденно, щохвилини. Куди піти вчитися? Як жити? Що робити?. Одним з важливих кроків є вибір професії. Адже займатися тим , що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї професії. Давно, дуже давно люди збагнули: справжню насолоду приносить та праця, яка обирається за власним бажанням, відповідно до інтересів, покликання, здібностей особистості.

Профорієнтаційна робота – це робота з учнями ЗЗСО щодо озброєння їх сукупністю  знань про особливості різних професій, умов правильного вибору однієї з них, інформації про канали працевлаштування. Це напрям роботи, в якому систематизуються відомості про зміст та перспективи здобуття професій в Бобровицькому фаховому коледжі, форми й умови оволодіння різними спеціальностями, стан та потреби ринку праці. З метою заохочення та інформування учнів Макарівського ЗЗСО про напрям  підготовки та спеціальності в коледжі викладач Матвєєв Л.Л. провів 5 березня  2024 року зустріч з випускниками цього закладу освіти. Дирекція та педагогічний колектив коледжу чекає на вас, шановні абітурієнти, у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» . 

  

Матвєєв Л.Л., викладач технологічних дисциплін.

Read 81 times