Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 28 лютого 2024 13:22

Відкрита виховна година «Весну зустрічаємо, зиму проводжаємо!»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Розквітають проліски малі,

Відкривають очі сині-сині,

І курличуть в небі журавлі,

То весна прийшла на Україну!

 

Весна – це завжди про початок, зародження, чогось нового та особливого і не тільки в природі, але й в житті кожної людини. Ця чудова пора, вселяє віру в серця, бажання жити та творити, починати і підкорювати.

З метою ознайомлення з духовними скарбами, традиціями українського народу, розвитку інтересу до історії та звичаїв нашого рідного краю, до прекрасного: поезії, музики, природи, студенти першого курсу групи № 4 разом з куратором підготували та провели відкриту виховну годину «Весну зустрічаємо, зиму проводжаємо!».

Український народ завжди з нетерпінням чекав на прихід весни, і тому свято зустрічі цієї пори року святкувалося дуже весело. Наші пращури в цей день спалювали опудало зими і піснями закликали весну, раділи з приводу її приходу.

Весна – це сонце і тепло.

Весна – це радість усього живого, що прокинулось від зимового сну.

Весна – це зелений цвіт і пахощі квітів.

Весна – це надія!

Весна щодня приносить нові сюрпризи і радощі. Уважно придивляйтеся до природи і ви побачите справжню і дивовижну казку. Не пропустіть чарівних подій весни!

Група № 4  щиро вітає всіх з початком весни.  Зичимо вам хорошого настрою, натхнення, успіху в усіх починаннях, сил та енергії. Хай ваша весна буде особливою, а ви – бадьорими і щасливими!

   

  

Куратор Інна Омельченко

Read 93 times