Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 22 лютого 2024 13:16

Усноісторичний проєкт «Крим. Окупація…»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Одна із сторінок нашого минулого – боротьба українського народу  за соборність своїх земель, тому що у тяжкій  і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події.

Четвертий рік поспіль ми відзначатимемо важливий для всієї України та українського народу День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, який на офіційному рівні запроваджений указом Президента 26 лютого 2020 року, як дата відзначення річниці проведення у 2014 році у місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

Напередодні цього дня, студенти першого курсу групи №3 з метою вшанування мужності і героїзму українців, які проживають у тимчасово окупованому Криму та у Севастополі й відстоюють територіальну цілісність України, переглянули документальний фільм «Крим: як це було», проаналізували історичні факти, обмінялися думками. Все це викликає у сучасної молоді багато роздумів, бо наведені дані є яскравим проявом  прагнення українського народу до свободи, патріотизму, непохитності,  єдності та незламності духу.

 «Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю  мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною, віримо, що коли всі ми об’єднаємося навколо спільної мети - незалежності, розвитку, то станемо непереможними!» - такий лейтмотив винесли студенти.

 

    

 

Викладач                 Алла КОНИК

Read 184 times