Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 21 грудня 2023 11:18

Засідання педагогічної ради коледжу

Written by
Rate this item
(0 votes)

21 грудня відбулося чергове засідання педагогічної ради коледжу, на  якому було розглянуто питання:

- про результати успішності студентів денної форми навчання в I семестрі 2023-2024 навчального року (доповідачі Коник А.А., Філатова В.Л.).

Алла КОНИК, завідувач економічного відділення, розповіла про завершення I семестру, збільшення кількості студентів пільгових категорій та проаналізувала успішність студентів економічного відділення. У своєму аналізі  вона вказала і на резерви покращення показників успішності студентів.

Валентина ФІЛАТОВА, завідувач технологічного відділення, повідомила про результати успішності студентів та детально проаналізувала успішність студентів нового набору, звернула увагу на стипендіальне забезпечення.

Директор коледжу Андрій МАТВІЄНКО підвів підсумки засідання педагогічної ради, звернув увагу на успішність студентів протягом  I семестру, економію енергоносіїв, профорієнтаційну роботу викладачів коледжу, привітав з різдвяними  святами та Новим роком.

Валентина БАРАНЧУК, секретар педагогічної ради коледжу

Read 71 times