Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 15 грудня 2023 11:17

Дарунок напередодні Різдвяно-новорічних свят

Written by
Rate this item
(0 votes)

ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» та  ТОВ «НАТАША-АГРО» поєднує тривала і плідна співпраця, яка реалізується у різних аспектах. При формуванні програмних компетентностей майбутніх фахівців  вкрай важливими є проведення зустрічей із представниками компанії,  обмін думками щодо спільних проєктів, підтримка у проходженні студентами  технологічних  та переддипломних практик тощо.

Сьогодні колектив коледжу висловлює щиру подяку партнеру - ТОВ «НАТАША-АГРО» в особі генерального директора Олександра Петровича Мороза за матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу у вигляді  5 телевізорів BLAUPUNKT.
Дякуємо за підтримку навчального закладу у такий непростий час та нові можливості для розвитку в освітянському просторі! Сподіваємось на продовження дружніх, партнерських відносин та тісну співпрацю.

Нехай  перед Вами відкриваються  нові дороги та можливості, настане довгоочікуваний мир, а всі плани здійсняться в життя!

Мирного неба, добробуту, надії та віри!

Разом до нових звершень!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

 

 

 

 

Read 78 times