Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 07 червня 2023 05:29

Конференція за результатами переддипломної практики

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Переддипломна практика – важливий етап у підготовці спеціалістів зі спеціальності «Агрономія», тому велика увага приділяється систематизації і узагальненню її результатів студентами. По закінченню переддипломної практики студенти складають звіт-щоденник і доповідають на щорічній конференції.

У 2023-му році наші студенти проходили переддипломну практику в 14-ти сільськогосподарських підприємствах області. За період практики вони взяли участь у проведенні різноманітних операцій весняно-польових робіт, набули досвіду організації роботи ґрунтообробних та посівних агрегатів, оприскувачів і дронів, спостерігали за функціонуванням систем точного землеробства. Важко перелічити всі процеси, до яких залучалися практиканти. За свідченнями студентів у кожному господарстві значна увага приділяється заходам з охорони праці.

На конференції майбутні агрономи ділилися своїм досвідом і враженнями від практики, демонстрували фото і відео найцікавіших епізодів. Присутніми були всі студенти, які проходили переддипломну практику та викладачі. Здобувачі освіти не тільки доповідали, але й активно задавали питання спікерам і цікавилися особливостями роботи різних підприємств.

   

Викладач агрономічних дисциплін                   Юрій ЯРОШ

Read 105 times