Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 10 січня 2023 09:44

Підведення підсумків переддипломної практики студентів – менеджерів

Written by
Rate this item
(2 votes)

Ще декілька кроків і цьогорічні випускники спеціальності «Менеджмент» досягнуть логічного апогею та стануть дипломованими фахівцями у сфері, яку 3-4 роки тому визначили пріоритетною для себе, вступаючи в наш заклад. Попереду ще комплексний державний іспит. Позаду лекції, практичні і семінарські заняття,  практики, курсові роботи, заліки і екзамени - тисячі годин навчання,  дозвілля та спілкування з викладачами, одногрупниками і однодумцями.

Одним із завершальних етапів навчання в коледжі є переддипломна практика, яку студенти-менеджери проходили  з 5  по 25 грудня 2022 року  на  сільськогосподарських підприємствах різних організаційно-правових форм господарювання, а саме: ТОВ «Світанок», ТОВ «Земля і Воля», ФГ «Осокорівське», ТОВ «ТВН «Агро». Під час проходження практики студенти- практиканти мали можливість узагальнити і поглибити знання, удосконалити практичні навички, одержані в процесі навчання; ознайомитися з прогресивними технологіями виробництва сільськогосподарської продукції, системами планів та методикою їх складання, оплати праці, формами і методами планово-облікової роботи. Все це дало змогу проявити не лише фахові знання, вміння та навички, а й ділові якості майбутнього організатора (керівника) сільськогосподарського виробництва та одержати оцінку своїх дій від досвідчених практикуючих управлінців – керівників практики.

Сьогодні ж - 10 січня,  студенти групи М-41 захищали свої роботи - звіти-щоденники. Це своєрідне підведення підсумків, обмін думками і враженнями, ідеями та пропозиціями, досягненнями і відкриттями, які кожен, переживаючи на власному досвіді, одержав за час проходження переддипломної практики.  Підготовлені звітні матеріали студенти намагалися презентувати якнайкраще, висвітлюючи ті моменти, які запам’яталися найбільше і здатні вразити комісію та слухачів. Кожна робота – індивідуальна: по-різному розкриті питання, різні висновки, різне бачення шляхів розв’язання проблем та удосконалення ситуацій. Хтось проявив високу фахову компетентність, хтось креативність- але всі продемонстрували, що час і зусилля потрачені недаремно.

Всі ми різні, але нас об’єднує Бобровицький фаховий коледж, жага до знань і вдосконалення, єдина мета – вільна і незалежна Україна, яку ми обов’язково відбудуємо.

Успішної здачі державного іспиту! Вперед до нових звершень і перемог!  

 

 

Яна Соколовська, викладач

економічно-облікових дисциплін,

керівник практики

Read 98 times