Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 18 травня 2023 12:41

День відкритих дверей у Бобровицькому фаховому коледжі

Written by
Rate this item
(1 Vote)

День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого майбутні абітурієнти мають можливість познайомитися з закладом, отримати інформацію про переваги та навчання в коледжі та зробити перший крок до своєї професійної освіти.

Головна мета цього заходу – ознайомити майбутніх абітурієнтів з новаціями вступної кампанії 2023 року в умовах воєнного стану, переліком спеціальностей, матеріально-технічною базою, роботою кабінетів та лабораторій, спортивною базою та студентським гуртожитком. 

18 травня у День вишиванки коледж гостинно зустрів потенційних абітурієнтів.

Питань у абітурієнтів та їх батьків було багато: і що криється за назвою закладу освіти, і хто навчає студентів, і яку професію можна отримати, і які найперспективніші спеціальності у коледжі, і як працевлаштовуються випускники!

Ми сподіваємось, що змогли допомогти абітурієнтам отримати відповіді на запитання, що їх цікавили, та надали можливість зазирнути вперед і відчути себе частинкою коледжанської родини.

 

Дорогі абітурієнти, шановні батьки! Щиро дякуємо за довіру, за ваш вибір! Чекаємо вас!

 

Олена СОЛОВЕЙ, керівник відділу профорієнтації

Read 118 times