Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 17 травня 2023 12:19

Міжвузівська студентська науково-практична інтернет-конференція

Written by
Rate this item
(0 votes)

17 травня в стінах коледжу відбулася  Міжвузівська студентська науково-практична інтернет–конференція на тему «Актуальні проблеми сучасної освіти в умовах воєнного стану», приурочена 125 річниці від дня заснування Національного університету біоресурсів і природокористування України. Цей молодіжний науковий захід об’єднав студентів ВСП «Бобровицький фаховий коледж НУБіП України» та представників інших навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації: ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України», ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України», ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України». Конференція відбулася з метою  створення форуму для дискусій та обміну думками між студентами. У рамках конференції було представлено багато цікавих доповідей, які охоплювали широкий спектр проблем, пов'язаних з освітою в умовах воєнного стану.

Під час конференції студенти представили цікаві, актуальні та проблемні доповіді, які супроводжували яскравими презентаціями, що підкреслило креативність та творче мислення наших студентів. Результатом конференції стало урочисте вручення сертифікатів доповідачам за що і хочеться висловити щиру подяку: Кокті Юлії, Стрикуну Денису, Довгополу Вадіму, Сергієнко Валерії, Батрак Ангеліні, Мовчуну Вячеславу, Митровичу Максиму, Левченку Олександру, Ярчуку Єгору, Кубрак Ірині, Димарчук Діані. Такі конференції повинні стати традицією в українській освіті, оскільки вони є важливим інструментом для розвитку освіти та науки в країні в період воєнного стану заради найскорішої перемоги.

 

 

\

Наталія СУЛІМЕНКО, модератор конференції

Read 329 times Last modified on Четвер, 18 травня 2023 13:41