Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 11 травня 2023 11:07

Участь у онлайн-презентації курсу з криптограмотності

Written by
Rate this item
(0 votes)

11 травня студенти ІІ курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали онлайн-презентацію курсу з криптограмотності, що проводило Міністерство освіти та науки України та Міністерство цифрової трансформації України.

 Запропонований курс є одним із кроків реалізації глобальної стратегії Міністерства цифрової трансформації, та покликаний навчити українців грамотно використовувати криптоактиви та вміло інвестувати у майбутнє. Адже ринок криптоактивів в Україні є одним із  найдинамічніших та найперспективніших секторів економіки. Він має значний потенціал для зростання.

Криптограмотність є одним із важливих елементів конкурентоспроможності майбутніх випускників на ринку праці. Криптоосвіта може розширити фінансові можливості, а також створити довіру до нової технології і надати знання, які дозволяють безпечно взаємодіяти з новими інструментами.

Модератори даного заходу ознайомили про курс, зокрема: про блокчейн-рішення, основні засади технологій, що лежать в основі блокчейн-проєктів, безпеку в Інтернеті та зменшення ризиків викрадення криптовалют, віртуальні активи з точки зору закону, а також блокчейн та етику.

Міцне та самодостатнє громадянське суспільство – запорука успіху кожної держави. Знання – це найкраща інвестиція в майбутнє, бо наш розум, досвід та вміння – це те, єдине, що з нами  назавжди.

 

Оксана МАЙДАНЮК, викладач

Read 140 times