Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Субота, 04 лютого 2023 14:36

Підсумки пройдених курсів підвищення професійної компетентності за напрямом «Управління публічними фінансами».

Written by
Rate this item
(0 votes)

У період з 30 січня по 4 лютого 2023 року відбулися курси підвищення професійної компетентності за напрямком «Управління публічними фінансами, де організаторами виступила кафедра фінансів НУБіП України».

Викладачі ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України» прийняли активну участь, зокрема: Петренко Ю.В., Євенко Т.І., Науменко О.В. М., Мовчун Л.О., Майданюк О.В., Турчин І.М., Березан Л.В., Соколовська Я.В., Приємницька В.С.  

 

Привітала учасників курсів доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів Давиденко Надія Миколаївна, яка у вступному слові наголосила на актуальності публічних фінансів та їх ролі у забезпеченні соціальної сфери економіки країни. Однак публічні фінанси - це суспільні відносини, які пов'язані із задоволенням видів публічного інтересу і використовуються в процесі утворення, управління, розподілу (перерозподілу) та використання коштів держави, місцевого самоврядування та фондів, за рахунок яких передаються суспільні інтереси, визнані державою. або органами місцевого самоврядування, незалежними від форм власності таких фондів. 

 

Проведені курси були насичені цікавими, змістовними, а головне продуктивними лекціями, науковими дискусіями. Все лаконічно, влучно і водночас об'ємно та масштабно, за що висловлюємо велику вдячність усім учасникам заходу.

 

Дякуємо за чудову атмосферу. Успіхів, наснаги та головне мирного неба на нашій Україні. Сподіваємось, що в найближчий час буде Перемога і ми всі будемо мати можливість брати участь у цікавих та змістовних заходах, спрямованих на відбудову та розвиток нашої держави!

  

 

 

  Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі ВСП «Бобровицький

  фаховий коледж імені О. Майнової НУБІП України» Тетяна ЄВЕНКО                   

             

Read 85 times Last modified on Субота, 04 лютого 2023 19:12
More in this category: « ВСТУП – 2023