Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 27 квітня 2023 10:51

Навчальна практика з дисципліни «Фінанси підприємства»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Навчальна практика з дисципліни «Фінанси підприємства», яка тривала в період з 17 квітня по 27 квітня 2023 року в студентів III курсу, групи Ф-31 спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» є завершальною складовою навчального процесу підготовки молодших спеціалістів.

Навчальна практика – наступний етап після практичних занять, що забезпечує перехід від теоретичного навчання до професійної діяльності студентів. Метою навчальної практики є ознайомлення студентів із специфікою майбутнього фаху, отримання ними первинних професійних умінь із загальнопрофесійних та спеціальних навчальних дисциплін. Практика є першим кроком психологічної і професійної адаптації студента до виробництва.

 

   

Основними завданнями проходження навчальної практики були:

-закріпити теоретичні знання, здобуті при вивченні дисципліни «Фінанси підприємства»;

-навчитися аналізувати фінансові результати та фінансовий стан підприємства, оволодіти методикою визначення ймовірності банкрутства підприємств;

-засвоїти методику роботи з науковою літературою;

-підготувати реферативні та презентаційні матеріали з певних наукових питань;

-заповнити звіт-щоденник з навчальної практики та захистити його.

Здобувачі освіти в повному обсязі  виконали програму практики та успішно захистили звіти-щоденники, показавши  достатній рівень знань теоретичного матеріалу та практичні навички за фахом.

Досвід отриманий під час проходження  практики є хорошим стартом для подальшого розвитку навичок у сфері фінансів підприємства.

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії

на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені

О. Майнової НУБіП України»,

викладач економічно-облікових дисциплін

Тетяна ЄВЕНКО

 

Read 121 times