Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 13 січня 2023 10:32

Комплексний державний іспит студентів – менеджерів

Written by
Rate this item
(0 votes)

Традиційно на початку року, у січні студенти 4-го курсу спеціальності 073 «Менеджмент» складають комплексний державний іспит, який є одним з ефективних механізмів діагностики рівня знань та освітньо-професійної підготовки випускників.

       

Цьогоріч, враховуючи воєнну ситуацію, іспит було організовано та проведено у змішаному форматі. Незважаючи на деякі побоювання, все таки ніщо не завадило 16-м студентам-менеджерам успішно завершити своє навчання в коледжі- скласти іспит та підтвердити не тільки наявність фахових знань, професійних навичок і умінь, а й здатність приймати правильні рішення у конкретних виробничих ситуаціях. Варто відмітити, що усі студенти групи показали хороші результати, високий та достатній рівень знань і фахових компетентностей, вміле володіння навиками аналізувати практичні проблеми і приймати необхідні рішення в управлінських ситуаціях. Це ще раз підтверджує, що час і зусилля потрачені недаремно, адже навчання – є, було і буде одним з головних складових розвитку особистості.

  

Тож, любі студенти-випускники! Завершення навчання у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової» це лише початок, старт вашої професії.

Обов’язково навчайтеся, розвивайтеся, самоудосконалюйтеся, адже життя щоденно відкриває перед нами нові горизонти та можливості – будьте готовими їх реалізовувати.

Головний Ваш іспит – життя ще попереду, і кожен сам згодом вирішить яку оцінку заслуговує. Сподіваємося, що ті знання, досвід, моменти, які були у вас за час навчання у нашому закладі стануть для вас точкою опори по життю. Мирного Вам неба, реалізації планів, задумів, сподівань!

Яна Соколовська, викладач економічно-облікових дисциплін, екзаменатор

Read 64 times Last modified on Середа, 08 лютого 2023 09:25