Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 13 квітня 2023 11:26

ОЛІМПІАДА – ОДНА З АКТИВНИХ ФОРМ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗІ СТУДЕНТАМИ

Written by
Rate this item
(0 votes)

13 квітня 2023 року  серед студентів  III  курсу групи  П-31 спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  відбулася студентська олімпіада із дисципліни « Економіка і нормування праці».

Проведення студентської олімпіади з окремих дисциплін, напрямів та спеціальностей можна розглядати як форму якісної підготовки студентів.

Олімпіада - це система масових очних змагань студентів коледжу в творчому застосуванні здобутих знань, умінь та навичок, проводиться з метою підвищення якості підготовки фахівців; системного вдосконалення навчального процесу, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

Економіка і нормування праці – це самостійна наукова дисципліна, опанування якої пов’язане з вивченням технологій найважливіших галузей агро­промислового комплексу, організації та планування праці на сільськогоспо­дарських підприємствах, трудового законодавства, економіки та статистики праці тощо.

Студентам були запропоновані завдання теоретичного туру, задачі та тести, що передбачають вивчення дисципліни.

  Призові місця  в олімпіаді  посіли такі студенти:

I місце – Чигир Олександр

II місце – Дробович Андрій

III місце – Марусик Микола

    Більшість робіт виконано на належному рівні!

   Дякуємо членам фахового журі за організацію і проведення студентської олімпіади!!

   

 

   Лідія БЕРЕЗАН, викладач економічно-облікових дисциплін

Read 114 times