Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 15 листопада 2022 08:48

«Виходь на світло!»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Кампанія «Виходь на світло!» реалізується в межах проєкту «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», який фінансується ЄС і виконується Міжнародною організацією праці

20 жовтня проведено онлайн-зустріч студентів коледжу з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю та аналітичного забезпечення Управління Держпраці у Чернігівській області Залуговським Олександром Анатолійовичем.

Олександр ЗАЛУГОВСЬКИЙ ознайомив студентство з питаннями   незадекларованої праці в Україні та, з метою інформування молоді стосовно переваг декларування діяльності та доходів, наслідками і ризиками незадекларованої праці та заохочення розвитку культури додержання законодавства. Зосередив увагу на питанні трудових прав неповнолітніх, щодо тривалості робочого часу, особливими умовами та соціальними гарантіями та як розпізнати і уникнути - не стати жертвою примусової праці. Під час зустрічі інспектором проведена класифікація відмінностей трудового і цивільно-правового договору, відпусток, декларування трудових відносин, як користуватись електронною трудовою книжкою, формами організації праці при надомній і дистанційній роботі, безпечними і здоровими умовами праці.

Очікуваним результатом проєкту у близькій перспективі є покращення дотримання Україною основних міжнародних та європейських норм із безпеки і здоров’я на роботі та трудових відносин.

Методист коледжу, Ольга НАУМЕНКО

Read 77 times