Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 12 квітня 2023 12:51

Засідання гуртка «Ревізор» на тему « Перевірка фінансової звітності в сучасних умовах»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Гурткова робота – це традиційна форма освітнього процесу, яка при правильній організації дозволяє розкрити інтелектуальний та духовний потенціал здобувачів освіти. Це форма роботи, яка задовольняє психологічну потребу в спілкуванні з товаришами, яка повинна бути зорієнтована на створення такого середовища, в якому студенти не лише опановують майбутню професію, але і творчо розвиваються та самовдосконалюються.

Саме з цією метою в коледжі діє гурток «Ревізор». Він дає змогу  поглиблювати знання з фахової дисципліни «Контроль та ревізія».

На черговому засіданні гуртка «Ревізор» було обговорено питання, щодо особливостей організації та проведення перевірки фінансової звітності в сучасних умовах у формі круглого столу.

 

Гуртківці провели дослідження та підготували доповіді, висловлювали власні думки, обговорювали  актуальні питання ефективності та якості проведення аудиторських перевірок.

 Леся МОВЧУН, керівник гуртка

 

Read 90 times