Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Понеділок, 10 квітня 2023 16:45

Засідання комісії загальноосвітніх дисциплін

Written by
Rate this item
(0 votes)

10 березня на черговому засіданні циклової комісії загальноосвітніх дисциплін були розглянуті різноманітні питання, пов'язані зі здійсненням навчального процесу в коледжі. Одне із головних питань, яке було обговорено під час засідання, це підведення підсумків проведення тижня циклової комісії.

Протягом тижня циклової комісії було проведено різні заходи: відкриті заняття, виховні заходи, відкриті гуртки, спортивні змагання.

Також викладачі обговорили інноваційні методи навчання на заняттях загальноосвітніх дисциплін, графік профорієнтаційної роботи. У засіданні взяла участь Алла Коник, завідувач економічного відділення, яка відзначила, що результати проведення тижня були позитивними: студенти активно брали участь у заходах, а проведення тижня циклової комісії - це важливий елемент в освітньому процесі, оскільки він дає можливість студентам отримати нові знання та навички, а також розвиватися в різних напрямках.

  

Наталія СУЛІМЕНКО, голова циклової комісії

Read 146 times